ikmec

پکیج بوش همراه با دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۱/۰۵ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش | بخش تجربه PDF :

🌟 ۱- دستورالعمل های ایمنی

🌟 ۲- تنظیمات

🌟 ۳- راه اندازی

🌟 ۴- تنظیمات کاهش مصرف انرژیقیمت : ۹.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


روشی که اکثر خانوارها در این کشور آب را گرم می کنند، بیهوده اسراف کننده است. مخازن ذخیره سازی بزرگ ۴۰ تا ۵۰ گالن را پر می کنیم، سپس انرژی را به صورت ۲۴ ساعته در هر سال در آنها می ریزیم تا مطمئن شویم که هر زمان که بخواهیم آب گرم آماده داریم.

اما اغلب به این صورت کار نمی کند. اگر یک نوجوان دوش طولانی بگیرد یا همسرش در وان غوطه ور شود، ممکن است مدت زیادی منتظر بماند تا آن مخزن خالی دوباره گرم شود. سپس نگرانی های آزاردهنده وجود دارد: آیا با رسوبات غارت کننده انرژی پر شده است؟ آیا بهار نشت می کند؟ هر دو نگرانی منطقی هستند، زیرا تانک ها معمولا در ۸ تا ۱۲ سال از کار می افتند.

اینها دلایل سرمایه گذاری در آبگرمکن بدون مخزن است. این آب گرم را فقط در مواقعی که به آن نیاز دارید تولید می کند – و تا زمانی که به آن نیاز دارید – باعث صرفه جویی ۲۷ تا ۵۰ درصدی در هزینه سوخت نسبت به بخاری های مخزن می شود. (یک مخزن معمولی گازسوز ۴۰ تا ۵۰ درصد سوختی را که می سوزاند هدر می دهد.)


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تجربه


دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش

و از آنجایی که هیچ مخزنی برای خرابی وجود ندارد، تقریباً هیچ شانسی برای نشت فاجعه‌بار وجود ندارد. علاوه بر این، از زمان معرفی آنها در ایالات متحده در دهه ۱۹۹۰، بخاری های بدون مخزن به طور فزاینده ای پیچیده شده اند.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : با ویژگی هایی مانند پمپ های چرخشی داخلی (برای آب گرم “فوری”)، و اتصال بی سیم که از طریق تلفن هوشمند به شما اطلاع می دهد دقیقا چه زمانی یک واحد است. نیاز به نگهداری دارد.

لینک مفید : بهترین پیشنهادات خانه نشینی

در زیر راهنمای ما برای آبگرمکن های بدون مخزن آورده شده است. در آن، نحوه عملکرد یک آبگرمکن بدون مخزن را توضیح می‌دهیم، به شما می‌گوییم که قبل از خرید یک آبگرمکن بدون مخزن، چه چیزی را باید بدانید – و قبل از آمدن نصاب – و به شما اجازه می‌دهیم تا در مورد ویژگی‌های عملکرد واحدها صحبت کنید، بنابراین هیچ چیز وجود نخواهد داشت. تعجب می کند اگر بدون تانک بروید.

آبگرمکن بدون مخزن چگونه کار می کند؟

  • نمودار آبگرمکن بدون مخزن
  • تصویر توسط داگ آدامز
  • همه چیز با باز کردن شیر آب گرم (۱) شروع می شود.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : یک سنسور جریان (۲) ورود آب به بخاری را تشخیص می دهد و سیگنالی را برای شروع تولید آب گرم به صفحه کنترل می فرستد.

در یک واحد گازسوز، پانل کنترل (۳) فن (۴) را روشن می کند، که هوای بیرون را می کشد، دریچه گاز (۵) را باز می کند که گاز را وارد می کند، و مشعل (۶) را مشتعل می کند.

لینک مفید : ساعات شبانه روز سعد و نحس

مبدل حرارتی (۷) گرما را از شعله های آتش گرفته و به آب در حال حرکت از طریق لوله مبدل منتقل می کند.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : شیر مخلوط (۸) آب فوق گرم خروجی از مبدل را خنک می کند. اگر سنسور دما (۹) تشخیص دهد که آب از تنظیم مورد نظر فراتر می رود یا کمتر از آن است، پانل شیر گاز، شیر مخلوط و شیر تنظیم جریان آب (۱۰) را بر این اساس تنظیم می کند.

یک دریچه مهر و موم شده (۱۱) (یا یک جفت دریچه) از طریق سقف یا دیوار بیرونی، گازهای خروجی اگزوز را می برد و هوای احتراق را به مشعل می رساند.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : با تشکر از: فیلیپ ماکسول، مدیر محصول مسکونی، Rheem. اریک مانزانو، ناظر آموزش محصول، نوریتز؛ جو هالیدی، مدیر ارشد، توسعه محصول و تجارت، Rinnai. فرد مولینا، مدیر محصولات آبگرمکن، ترموتکنولوژی بوش


هزینه یک آبگرمکن بدون مخزن چقدر است؟

قیمت‌ها از حدود ۱۷۰ دلار برای واحدهای کوچک گازسوز تا بیش از ۲۰۰۰ دلار برای بخاری‌های با خروجی بالا که می‌توانند دو دوش را به طور همزمان تامین کنند، متغیر است. ۱۰۰۰ دلار تقریباً متوسط ​​است.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : بخاری های برقی بدون مخزن بین ۹۰ تا ۹۰۰ دلار قیمت دارند. هزینه های نصب برای اولین بار بیشتر از یک تعویض مخزن ساده است. (به بخش زیر با عنوان «نصب آبگرمکن بدون مخزن برقی» مراجعه کنید.)


نحوه نصب آبگرمکن بدون مخزن

این قطعاً برای یک حرفه ای کار می کند، زیرا شامل ایجاد اتصالات آب، هواکش و گاز بدون نشتی، در مورد واحدهای گاز یا پروپان، یا ارتقاء سیم کشی و پانل قطع کننده مدار، در مورد واحدهای الکتریکی است.


تعمیر و نگهداری آبگرمکن بدون مخزن

برای ارائه خدمات سالانه حرفه ای، از جمله تمیز کردن یا تعویض فیلترهای آب و هوا و بررسی مشعل، ثبت نام کنید.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : در مناطقی با آب سخت، شستشوی سرکه هر ۵۰۰ ساعت از تجمع مواد معدنی – مقیاس – از مسدود شدن مبدل حرارتی جلوگیری می کند. این کار ۲۰ دقیقه ای می تواند توسط یک حرفه ای یا یک صاحب خانه انجام شود.


آبگرمکن های بدون مخزن چقدر عمر می کنند؟

آبگرمکن های بدون مخزن گازسوز باید ۲۰ سال یا بیشتر، دو یا سه برابر بیشتر از بخاری های مخزن کار کنند. واحدهای الکتریکی بدون مخزن طول عمر کوتاه تری دارند، حدود ۷ تا ۱۰ سال.


از کجا می توانم یکی بخرم؟

فروشگاه های لوازم لوله کشی، فروشگاه های بزرگ و خرده فروشی های آنلاین همگی این بخاری ها را حمل می کنند. یا از طریق لوله کش خود یکی سفارش دهید.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : آبگرمکن های مخزن جدیدتر بزرگتر شده اند زیرا قوانین فدرال اکنون به عایق ضخیم تری برای کاهش تلفات حرارتی در حالت آماده به کار نیاز دارند.

لینک مفید : چگونه بهترین مشاور املاک منطقه شوید ؟

بنابراین ممکن است نتوانند در فضاهایی قرار بگیرند که یک بخاری قدیمی با همان ظرفیت می تواند در آنجا قرار گیرد. بخاری های گازی بدون مخزن به اندازه یک چمدان هستند و به دیوار آویزان می شوند.

PRO: آنها ایمن تر هستند
برخلاف بخاری‌های مخزن، در صورت نشتی، یا محل نگهداری باکتری لژیونلا یا در اثر زلزله، گالن آب نریزند. دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : و از آنجایی که دریچه های هوا و خروجی هوا بسته هستند، مونوکسید کربن به دلیل عقب نشینی نمی تواند به داخل خانه نشت کند.

لینک مفید : بهترین کار آفرین و چگونه بهترین کار آفرین باشیم ؟

PRO: زمستانی کردن آنها آسان است
صاحبان خانه های تعطیلات به خوبی می دانند که چقدر طول می کشد تا یک مخزن آبگرمکن را قبل از بستن خانه برای زمستان تخلیه کنند. دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : با کمپرسور می توانید بخاری بدون مخزن را در چند ثانیه تخلیه کنید. سپس شما فقط آن را از برق بکشید.

منفی: آنها به جریان آهسته حساس هستند
اگر رسوب زیادی در لوله‌ها ایجاد شود، یا هواکش‌های شیر و سر دوش مسدود شده باشند، یا شیر آب بسته شده جریان آب را تا حدود ۰.۳ گرم در دقیقه کاهش دهد، این دستگاه‌ها به‌طور خودکار خاموش می‌شوند.

لینک مفید : راهنمای نصب و راه اندازی آسانسور دیاموند

نقطه ضعف: بازپرداخت مدتی طول می کشد
در مقایسه با یک بخاری مخزن با قیمت ۴۰۰ دلار یا بیشتر، یک بخاری گازی بدون مخزن ۱۰۰۰ دلاری ممکن است تنها حدود ۱۰۰ دلار در سال برای یک خانواده صرفه جویی کند، بسته به میزان کارایی آن و میزان آب گرم مصرفی.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : اما از آنجایی که این واحدهای گاز بدون مخزن بیشتر عمر می کنند، پس انداز پس از ۶ سال شروع می شود، یعنی زمانی که بسیاری از مخازن به پایان خود نزدیک می شوند.

راندمان بالاتر
بخاری‌های گازی متراکم می‌توانند تا ۹۶ درصد از گرمای سوخت را استخراج کنند – یک بهبود ۱۷ درصدی نسبت به واحدهای بدون مخزن نسل اول – به لطف مبدل حرارتی دوم که بیشتر گرمای اگزوز را قبل از خروج از دریچه جذب می‌کند.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : آنها حدود ۲۵ درصد گرانتر از بخاری های غیر متراکم هستند و یک میعانات اسیدی ایجاد می کنند که باید خنثی شود. اگر بخاری مجهز به کارتریج خنثی کننده داخلی نباشد، نصاب باید یکی را اضافه کند.

آب گرم فوری
دستگاه‌های بدون مخزن حدود ۱۵ ثانیه طول می‌کشد تا آب را به دمای بالا برسانند، اما همچنان باید منتظر بمانید تا آن آب گرم به سر دوش یا شیر شما برسد، درست مانند بخاری‌های مخزن.

هنگامی که فاصله بین بخاری و دستگاه از ۵۰ فوت بیشتر شد، به دنبال واحدهایی باشید که دارای پمپ گردش داخلی هستند که باعث صرفه جویی در مصرف آب و کاهش زمان انتظار می شود.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : پمپی که می تواند توسط تایمر، دکمه فشاری، سنسور حرکت، بلندگوی هوشمند یا گوشی هوشمند (در بالا) روشن شود، آب سرد لوله ها را از طریق بخاری به عقب می راند.

بعد از حدود یک دقیقه پمپ خاموش می شود و چند ثانیه بعد از باز کردن شیر آب گرم می شود.

سازگار با وای فای
واحدهای بدون مخزن با اتصال دیجیتال به شما امکان می‌دهند دما را تنظیم کنید و مصرف گاز و آب گرم تلفن خود را کنترل کنید.

دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوش : مهمتر از آن، واحد می تواند منبع یک مشکل را شناسایی کند. این اطلاعات را به لوله‌کش خود منتقل کنید و او می‌تواند دقیقاً بداند چه کاری باید انجام شود. این ویژگی همچنین هرگونه حدس و گمان در مورد زمان رسوب زدایی را از بین می برد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : read-this-before-you-buy-a-tankless-water-heater


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه