ikmec

مراکز بیمه و راهنمای نشانی مراکز بیمه ای


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 مراکز بیمه – راهنمای نشانی مراکز بیمه ای | بخش تجربه PDF :

🌟 ۱- مراکز بیمه

🌟 ۲- نشانی

🌟 ۳- تماس با مراکزقیمت : ۳.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


بیمه قراردادی است که توسط یک بیمه نامه نشان داده می شود که در آن یک فرد یا نهاد حمایت مالی یا بازپرداخت در برابر ضرر و زیان را از یک شرکت بیمه دریافت می کند. این شرکت ریسک های مشتریان را جمع می کند تا پرداخت ها را برای بیمه گذار مقرون به صرفه تر کند.

بیمه نامه ها برای محافظت در برابر خطر خسارات مالی، اعم از بزرگ و کوچک، که ممکن است ناشی از آسیب به بیمه گذار یا دارایی او، یا از مسئولیت خسارت یا صدمات وارده به شخص ثالث باشد، استفاده می شود.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تجربه


راهنمای نشانی مراکز بیمه ای

انواع مختلفی از بیمه نامه ها در دسترس هستند و تقریباً هر فرد یا کسب و کاری می تواند شرکت بیمه ای را پیدا کند که مایل به بیمه کردن آنها باشد – با قیمتی. رایج ترین انواع بیمه نامه های شخصی خودرو، سلامت، صاحب خانه و زندگی است.

راهنمای نشانی مراکز بیمه ای : اکثر افراد در ایالات متحده حداقل یکی از این نوع بیمه ها را دارند و بیمه خودرو طبق قانون الزامی است.

بیمه قراردادی (بیمه نامه) است که در آن بیمه گر دیگری را در قبال خسارات ناشی از حوادث یا خطرات خاص جبران می کند.

لینک مفید : چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود

انواع مختلفی از بیمه نامه وجود دارد. زندگی، سلامت، صاحب خانه و خودرو رایج ترین اشکال بیمه هستند

راهنمای نشانی مراکز بیمه ای : اجزای اصلی که اکثر بیمه نامه ها را تشکیل می دهند عبارتند از فرانشیز، سقف بیمه نامه و حق بیمه.

کسب و کارها به انواع خاصی از بیمه نامه نیاز دارند که در برابر انواع خاصی از خطرات پیش روی یک تجارت خاص بیمه شود.

لینک مفید : چگونه بهترین مشاور املاک منطقه شوید ؟

به عنوان مثال، یک رستوران فست فود به سیاستی نیاز دارد که آسیب یا آسیب ناشی از پخت و پز با سرخ کن را پوشش دهد. یک فروشنده خودرو در معرض این نوع خطر نیست، اما برای آسیب یا آسیبی که ممکن است در حین رانندگی آزمایشی رخ دهد، نیاز به پوشش دارد.

راهنمای نشانی مراکز بیمه ای : برای انتخاب بهترین بیمه نامه برای خود یا خانواده تان، توجه به سه مولفه حیاتی اکثر بیمه نامه ها مهم است: فرانشیز، حق بیمه و سقف بیمه نامه.

لینک مفید : ترک سیگار و راهکار های تضمینی ترک اعتیاد به سیگار

همچنین برای نیازهای بسیار خاص، بیمه نامه هایی مانند آدم ربایی و باج (K&R)، قصور پزشکی، و بیمه مسئولیت حرفه ای، که به عنوان بیمه خطا و قصور نیز شناخته می شود، وجود دارد.

راهنمای نشانی مراکز بیمه ای : درک دقیق این مفاهیم به شما کمک می کند تا سیاستی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. به عنوان مثال، بیمه کل زندگی ممکن است نوع بیمه عمر مناسبی برای شما باشد یا نباشد.

سه جزء هر نوع بیمه (حق بیمه، سقف بیمه نامه و فرانشیز) وجود دارد که بسیار مهم است.

لینک مفید : کتاب فروشی های ایران و لیست کامل کتاب فروشی ها

حق بیمه بیمه نامه قیمت آن است که معمولاً به عنوان هزینه ماهانه بیان می شود. حق بیمه توسط بیمه گر بر اساس مشخصات ریسک شما یا کسب و کار شما تعیین می شود که ممکن است شامل اعتبار باشد.

راهنمای نشانی مراکز بیمه ای : به عنوان مثال، اگر شما صاحب چندین خودرو گران قیمت هستید و سابقه رانندگی بی احتیاطی دارید، احتمالاً برای یک سیاست خودرو بیشتر از شخصی که یک سدان میان رده و سابقه رانندگی عالی دارد، هزینه خواهید کرد.

لینک مفید : دفترچه راهنما دقیق ظرفشویی فاگور

با این حال، بیمه گران مختلف ممکن است حق بیمه های متفاوتی را برای بیمه نامه های مشابه دریافت کنند. بنابراین یافتن قیمتی که برای شما مناسب است نیاز به کمی کار دارد

راهنمای نشانی مراکز بیمه ای : محدودیت بیمه نامه حداکثر مبلغی است که بیمه گذار تحت بیمه نامه برای خسارت تحت پوشش پرداخت می کند. حداکثر ممکن است در هر دوره (به عنوان مثال، مدت سالانه یا بیمه نامه)، به ازای ضرر یا آسیب، یا در طول عمر بیمه نامه، که به عنوان حداکثر طول عمر نیز شناخته می شود، تنظیم شود.

به طور معمول، محدودیت های بالاتر حق بیمه بالاتری را به همراه دارد. برای بیمه نامه عمر عمومی، حداکثر مبلغی که بیمه گر می پردازد به عنوان ارزش اسمی نامیده می شود که مبلغی است که به ذینفع پس از فوت بیمه شده پرداخت می شود.

لینک مفید : ساعات شبانه روز سعد و نحس

فرانشیز مبلغ مشخصی است که بیمه گذار باید قبل از پرداخت خسارت توسط بیمه گر از جیب خود بپردازد. فرانشیزها به عنوان بازدارنده ای برای حجم زیادی از مطالبات کوچک و ناچیز عمل می کنند.

راهنمای نشانی مراکز بیمه ای : فرانشیزها بسته به بیمه گر و نوع بیمه نامه می توانند برای هر بیمه نامه یا هر ادعا اعمال شوند. سیاست‌های با فرانشیزهای بسیار بالا معمولاً هزینه کمتری دارند زیرا هزینه‌های خارج از جیب بالا معمولاً منجر به مطالبات کوچک کمتری می‌شود.

لینک مفید : بهترین تفریحات مجازی

با توجه به بیمه درمانی، افرادی که دارای مشکلات مزمن سلامتی هستند یا نیاز به مراقبت های پزشکی منظم دارند باید به دنبال سیاست هایی با فرانشیز کمتر باشند.

راهنمای نشانی مراکز بیمه ای : اگرچه حق بیمه سالانه بالاتر از یک سیاست قابل مقایسه با فرانشیز بالاتر است، دسترسی کم هزینه تر به مراقبت های پزشکی در طول سال ممکن است ارزش معاوضه را داشته باشد.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : insurance


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه