ikmec

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود | فهرست PDF :

🌟 ۱- تکنیک هایی که باید بدانید تا کلاه سرتان نرودقیمت : ۱۳.۵۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


معاملات روزانه عبارت است از خرید و فروش یک ابزار مالی در یک روز یا حتی چندین بار در طول یک روز. استفاده از حرکات کوچک قیمت می تواند یک بازی سودآور باشد – اگر به درستی انجام شود.

اما می تواند یک بازی خطرناک برای تازه کارها یا هرکسی که به یک استراتژی خوب فکر شده پایبند نیست باشد.

با این حال، همه کارگزاران برای حجم بالای معاملات انجام شده توسط معامله گران روزانه مناسب نیستند.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : اما برخی از کارگزاران با در نظر گرفتن معامله گر روزانه طراحی شده اند. می‌توانید فهرست بهترین کارگزاران ما را برای معاملات روزانه بررسی کنید تا ببینید کدام کارگزاران به بهترین وجه کسانی را که مایل به تجارت روزانه هستند، می‌سازند.

کارگزاران آنلاین موجود در لیست ما، Fidelity و Interactive Brokers، نسخه‌های حرفه‌ای یا پیشرفته‌ای از پلتفرم‌های خود دارند که دارای نقل قول‌های جریان بی‌درنگ، ابزارهای نموداری پیشرفته، و توانایی وارد کردن و تغییر سفارش‌های پیچیده به صورت متوالی هستند.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : در زیر، به برخی از اصول کلی معاملات روزانه نگاهی خواهیم انداخت و سپس به تصمیم گیری در مورد زمان خرید و فروش، استراتژی های رایج معاملات روزانه، نمودارها و الگوهای اساسی و نحوه محدود کردن ضرر خواهیم پرداخت.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تجربه


چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود

علاوه بر دانش رویه‌های معاملاتی اساسی، معامله‌گران روزانه باید از آخرین اخبار و رویدادهای بازار سهام که بر سهام تأثیر می‌گذارند مانند برنامه‌های نرخ بهره فدرال رزرو، چشم‌انداز اقتصادی و غیره، مطلع باشند.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : پس تکالیف خود را انجام دهید. فهرست آرزوهایی از سهامی که می خواهید معامله کنید تهیه کنید و خود را در مورد شرکت های منتخب و بازارهای عمومی مطلع کنید. اخبار کسب و کار را اسکن کنید و از وب سایت های مالی معتبر بازدید کنید.

وجوه را کنار بگذارید

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : میزان سرمایه ای که می خواهید در هر معامله ریسک کنید را ارزیابی کنید. بسیاری از معامله گران روزانه موفق کمتر از ۱٪ تا ۲٪ از حساب های خود را در هر معامله به خطر می اندازند.

اگر یک حساب معاملاتی ۴۰۰۰۰ دلاری دارید و مایلید ۰.۵٪ از سرمایه خود را در هر معامله به خطر بیندازید، حداکثر ضرر شما در هر معامله ۲۰۰ دلار (۰.۵٪ در ۴۰۰۰۰ دلار) است.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : مقدار مازاد وجوهی را که می توانید با آن معامله کنید و آماده از دست دادن هستید کنار بگذارید. به یاد داشته باشید، ممکن است این اتفاق بیفتد یا نباشد.

زمان را نیز کنار بگذارید

معاملات روزانه به زمان شما نیاز دارد. به همین دلیل به آن معاملات روزانه می گویند. در واقع باید بیشتر روز خود را رها کنید. اگر زمان محدودی دارید، آن را در نظر نگیرید.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : این فرآیند به یک معامله گر نیاز دارد تا بازارها را ردیابی کند و فرصت هایی را که می تواند در هر زمانی در ساعات معاملاتی ایجاد شود، شناسایی کند. حرکت سریع کلیدی است.

از کوچک شروع کنید

به عنوان یک مبتدی، در طول یک جلسه، روی حداکثر یک تا دو سهم تمرکز کنید. ردیابی و یافتن فرصت ها تنها با چند سهام آسان تر است.

اخیراً، امکان معامله سهام کسری به طور فزاینده ای رایج شده است، بنابراین می توانید مقادیر دلاری خاص و کمتری را که می خواهید سرمایه گذاری کنید، مشخص کنید.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : این بدان معناست که اگر سهام آمازون با قیمت ۳۴۰۰ دلار معامله می شود، بسیاری از کارگزاران اکنون به شما اجازه می دهند یک سهم کسری را با مبلغی که می تواند تا ۲۵ دلار یا کمتر از ۱٪ از سهام کامل آمازون باشد، خریداری کنید.

از سهام پنی خودداری کنید

احتمالاً به دنبال معاملات و قیمت های پایین هستید اما از سهام پنی دوری کنید. این سهام اغلب نقدشونده نیستند و شانس رسیدن به یک جکپات اغلب ضعیف است.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : بسیاری از سهام که زیر ۵ دلار در هر سهم معامله می شوند از بورس های اصلی خارج می شوند و فقط در خارج از بورس (OTC) قابل معامله هستند. مگر اینکه فرصت واقعی را ببینید و تحقیقات خود را انجام داده باشید، از این موارد دوری کنید.

زمان آن معاملات

بسیاری از سفارش‌های وارد شده توسط سرمایه‌گذاران و معامله‌گران به محض باز شدن بازارها در صبح شروع به اجرا می‌کنند که به نوسانات قیمت کمک می‌کند.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : یک بازیکن باتجربه ممکن است قادر به تشخیص الگوها و انتخاب مناسب برای کسب سود باشد. اما برای تازه کارها، شاید بهتر باشد که ۱۵ تا ۲۰ دقیقه اول فقط بازار را بدون هیچ حرکتی بخوانند.

ساعات میانی معمولاً نوسانات کمتری دارند و سپس حرکت دوباره به سمت زنگ بسته شدن شروع می‌شود. اگرچه ساعات شلوغی فرصت‌هایی را ارائه می‌دهد، اما برای مبتدیان در ابتدا بهتر است از آنها اجتناب کنند.

کاهش ضرر با سفارشات محدود

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : تصمیم بگیرید که از چه نوع سفارش هایی برای ورود و خروج از معاملات استفاده می کنید. آیا از سفارشات بازار استفاده خواهید کرد یا سفارشات محدود؟

هنگامی که شما یک سفارش بازار را ثبت می کنید، آن را با بهترین قیمت موجود در آن زمان اجرا می کنید – بنابراین، هیچ تضمینی برای قیمت وجود ندارد.

در همین حال، یک سفارش محدود، قیمت را تضمین می کند اما نه اجرا را. ۱ سفارش های محدود به شما کمک می کند تا با دقت بیشتری معامله کنید، که در آن قیمت خود را (نه غیر واقعی اما قابل اجرا) برای خرید و هم برای فروش تعیین می کنید.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : معامله گران روز پیچیده تر و با تجربه تر ممکن است از استراتژی های گزینه برای محافظت از موقعیت خود نیز استفاده کنند.

در مورد سود واقع بین باشید

یک استراتژی برای سودآوری نیازی به برنده شدن دائمی ندارد. بسیاری از معامله گران تنها ۵۰ تا ۶۰ درصد از معاملات خود را برنده می شوند. با این حال، آنها بیشتر از برنده هایشان سود می برند تا بازنده هایشان.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : اطمینان حاصل کنید که ریسک در هر معامله به درصد خاصی از حساب محدود می شود و روش های ورود و خروج به وضوح تعریف و نوشته شده است.

خونسرد بمان

مواقعی وجود دارد که بازارهای سهام اعصاب شما را آزمایش می کنند. به عنوان یک معامله گر روزانه، باید یاد بگیرید که حرص، امید و ترس را از خود دور کنید. تصمیم گیری ها باید بر اساس منطق باشد نه احساسات.

به برنامه پایبند باشید

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : معامله گران موفق باید سریع حرکت کنند، اما مجبور نیستند سریع فکر کنند. چرا؟ زیرا آنها یک استراتژی معاملاتی را از قبل توسعه داده اند، همراه با نظم و انضباط برای پایبندی به آن استراتژی. مهم است که فرمول خود را از نزدیک دنبال کنید نه اینکه دنبال سود باشید.

اجازه ندهید که احساسات شما را تحت تاثیر قرار دهد و باعث شود استراتژی خود را رها کنید. در میان معامله گران روزانه یک شعار وجود دارد: “تجارت خود را برنامه ریزی کنید و برنامه خود را معامله کنید.”

قبل از اینکه به برخی از زیر و بم معاملات روزانه بپردازیم، اجازه دهید به برخی از دلایلی که چرا معاملات روزانه می تواند بسیار دشوار باشد نگاهی بیندازیم.


چه چیزی معاملات روز را دشوار می کند؟

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : معاملات روزانه نیاز به تمرین و دانش زیادی دارد و عوامل متعددی وجود دارد که می تواند این فرآیند را چالش برانگیز کند.

اول، بدانید که در مقابل حرفه ای ها قرار می گیرید که حرفه شان حول محور تجارت می چرخد. این افراد به بهترین فناوری و ارتباطات در صنعت دسترسی دارند، بنابراین حتی اگر شکست بخورند، در نهایت برای موفقیت آماده شده اند. اگر شما در بند بپرید، به معنای سود بیشتر برای آنهاست.

چکار کنیم در معامله کلاه سرمان نرود : عمو سام نیز هر چقدر هم که اندک باشد، از سود شما می خواهد. به یاد داشته باشید که باید برای هر سود کوتاه مدت – یا هر سرمایه گذاری که برای یک سال یا کمتر نگه دارید – با نرخ نهایی مالیات بپردازید. یک اخطار این است که ضررهای شما هرگونه سود را جبران می کند

به عنوان یک سرمایه گذار فردی، ممکن است مستعد سوگیری های عاطفی و روانی باشید. معامله‌گران حرفه‌ای معمولاً می‌توانند این موارد را از استراتژی‌های معاملاتی خود حذف کنند، اما وقتی سرمایه خود شما درگیر است، داستان متفاوت است.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : daytradingretail


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه