ikmec

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم


امتیاز دهید نظرات شما زمان انتشار: ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ , آخرین بروز رسانی: ۶ روز گذشته

🔷 معامله و‌ نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم | فهرست PDF :

🌟 ۱- ۲۵ تکنیک مورد توجه هنگام معاملهقیمت : ۱۶.۰۰۰ تومان 🌟 سفارش / دریافت سریع 🌟


داشتن دانش فنی یا بنیادی مورد نیاز است، اما اغلب اوقات کافی نیست، یک معامله گر منضبط یک معامله گر موفق است.

هدف این وبلاگ ارائه یک نمای کلی از شش اصل یا قانون تجارت ابدی است که بخش عمده ای از موفقیت بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران را بر عهده داشته است.

همانطور که قبلا ثابت شده است، تجارت یک کار بسیار احساسی است. احساسات به این دلیل وارد می شوند که پول وارد می شود.

مهمترین کار یک معامله گر مدیریت احساسات است و بنابراین اولین اصل اساسی معامله این است که فرآیند را فقط پس از جمع آوری پول شروع کند که معامله گر به آن وابسته نیست و به طور جدی فکر نمی کند از دست بدهد.

بهترین فرآیند می تواند شروع سفر باشد با توجه به اینکه پول از دست رفته است. در نظر گرفتن صفر بودن خود و سرمایه اولیه مبادله به عنوان شهریه در بازارها، مطمئناً معامله گر را در هنگام معامله احساسی کمتر و در معاملات مؤثرتر می کند.

اصل اساسی بعدی تجارت این است که فرآیند خود را توسعه دهید و آن فرآیند را به شیوه ای ثابت دنبال کنید. از آنجایی که همیشه غوغای زیادی در اطراف بازارها وجود دارد، انتخاب راه آسان با دنبال کردن صحبت ها وسوسه انگیز است. با این حال، این بدترین راه برای منفجر کردن یک حساب تجاری است.

برای یک معامله گر ضروری است که فرآیندی را در اختیار داشته باشد که طرز تفکر او را مشخص کند.

به عنوان مثال: شخصی که دارای طرز فکر مخالف است، قطعاً از تجارتی که با روند مطابقت دارد سودی نخواهد برد، مهم نیست که تجارت در غیر این صورت چقدر موفقیت آمیز باشد.

او ترجیح می دهد در معاملات معکوس مانند معاملات عقب نشینی از نقاط بحرانی، معاملات هارمونیک و معاملاتی که بر روی مناطق بیش از حد خرید و فروش بیش از حد سرمایه گذاری می کنند، عملکرد بهتری داشته باشد.


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


کانون آموزشی و فرهنگی کانون خرد ایران انواع PDF و فایل صوتی | بخش تجربه


معامله و‌ نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم

یکی از بزرگترین مسائلی که باید زودتر از نامه به آن پرداخته شود، مشکل بیش از حد معامله است.

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : این با میل اجباری به تجارت، به ویژه در موقعیت هایی که شامل احساسات عمیق است، نشان داده می شود. احساسات نقش بزرگی در تجارت دارند، این به یک معامله گر موفق بستگی دارد که این احساسات را به شیوه ای مثبت در سفر خود هدایت کند.

لینک مفید : آکواریوم و روش راه اندازی آکواریم ساخته شده

معامله بیش از حد معمولاً با ترس از دست دادن (FOMO) همراه است، زمانی که در معاملات سبز و انتقام‌جویی در زمان خواندن و هنگام معامله با چنین احساسات عمیق، یک معامله‌گر تقریباً مطمئناً نمی‌تواند روند خود را دنبال کند، همه در تلاش برای عملکرد بهتر. بازارها با رفتار احساسی.

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : اساساً اضافه معامله لزوماً چیز بدی نیست، مردم می توانند بیش از حد معامله کنند و از آنجایی که تلاش بیشتری می کنند، می توانند پول بیشتری به دست آورند، اما هرگز اینطور نیست زیرا در عمل، معامله بیش از حد به معاملاتی اطلاق می شود که ضروری نیست و اگر از آن اجتناب شود، انجام می شود. بسیار سودمندتر از معامله واقعی است.

هر چه تعداد دفعاتی که یک معامله گر بازارها را لمس کند یا در واقع سفارشات معاملاتی را انجام دهد (در بازه زمانی دلخواه خود) کمتر باشد، در طولانی مدت عملکرد بهتری خواهد داشت.

لینک مفید : کامل ترین نمونه قرار داد مشارکت در ساخت

هر چقدر هم که تجارت هیجان انگیز به نظر برسد، اساساً کل بازی سرمایه گذاری در بلندمدت است و اینجاست که معاملات انتخابی به فرد کمک می کند تا به آن دست پیدا کند.

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : گزینش پذیری از فرآیند فرد به دست می آید. سهام یا ابزارهای دیگری وجود دارند که در یک زمان خاص بهترین راه اندازی ممکن را مطابق با فرآیند شما در اختیار شما قرار می دهند. آن زمان بهترین زمان برای تجارت است.

اندازه موقعیت مناسبی داشته باشید:

هنگامی که یک فرآیند معاملاتی مناسب در اختیار گرفت و تنظیمات با کیفیت خوب یاد گرفت که شناسایی شوند. اولین و مهمترین مرحله در بخش اجرا، تصمیم گیری برای اندازه موقعیت بر اساس ریسک پذیری معامله گر است.

لینک مفید : آشنایی با انواع گنج نامه ها

معمولاً ریسک کردن بیش از یک تا دو درصد سرمایه در یک معامله و نه بیشتر از پنج درصد در یک روز معاملاتی، عمل خوبی در نظر گرفته می‌شود.

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : از آنجایی که معامله در واقع یک حدس و گمان است و تقریباً به طور قطع مواردی وجود خواهد داشت که فرد به شدت اشتباه می کند، بسیار احساساتی است و فقط در مقابل ترمینال خود گیر می کند.

در چنین مواردی، داشتن یک اندازه موقعیت مناسب نه تنها از پشیمانی زیاد در آینده جلوگیری می کند، بلکه به میزان قابل توجهی از حجم عظیم احساسات سرریز می کاهد.

لینک مفید : راهنمای واژه های بورسی

همیشه جلوی ضرر را بگیرید:

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : هنگامی که یک اندازه موقعیت مناسب که نشان دهنده ریسک پذیری معامله گر است، تعیین می شود، مهم است که یک توقف ضرر از پیش تعریف شده را تعیین کنید و یک اندازه گیری کمی دقیق از ریسک انجام شده در یک معامله خاص داشته باشید.

مدیریت ریسک یکی از مهمترین جنبه های مشارکت در بازارهای مالی است، اگر نگوییم مهم ترین.

معامله‌گری که بتواند ریسک خود را به‌طور مداوم مدیریت کند، قطعاً در درازمدت موفق خواهد بود، زیرا او ریسک خود را قبل از ورود به طور انتقادی ارزیابی می‌کند و بنابراین، ذهنیت خود را قبل از کل تجربه احساسی آماده می‌کند. تجارت

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : یک تمرین خوب می تواند این باشد که از قبل ضرر را به صورت ذهنی بپذیرید و فقط به گونه ای حرکت کنید که آن ضرر را کاهش دهد. اگر انجام شود، این می تواند عالی باشد.

لینک مفید : راهنمای نصب و راه اندازی آسانسور دیاموند

کلیشه ای ترین اصل ممکن است سوار شدن بر برنده ها و کاهش بازنده ها باشد. هر چقدر هم که این روند زیبا باشد، برای هیچ شرکت کننده بازار غیرممکن است که همیشه حق با آن باشد. اینجاست که سوار شدن بر برنده ها و شکستن بازنده ها به میان می آید.

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : اکتسابی ترین جنبه هر معامله گر/سرمایه گذار بزرگ این است که آنها می توانند به سرعت از معاملات بازنده خود خارج شوند و در نهایت معاملات برنده خود را افزایش دهند.

مهم است که سوار برنده شوید تا از پس بازنده ها برآیید زیرا همیشه بازنده هایی وجود خواهند داشت.

“برنده ها از باخت نمی ترسند. اما بازنده ها هستند. شکست بخشی از فرآیند موفقیت است. افرادی که از شکست اجتناب می کنند از موفقیت نیز اجتناب می کنند. -رابرت تی کیوساکی

لینک مفید : ظرفشویی فاگور و خطاها و ارور های ظرفشویی فاگور

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : هنگامی که یک معامله گر مجهز به سیستم معاملاتی مناسب، معاملات انتخابی، اندازه موقعیت مناسب و توقف ضرر اجباری شد، فقط باید تکنیک اجرای خود را بهینه کند تا سود را به حداکثر برساند و ضرر را به حداقل برساند و از خود خارج شود. سفر تجاری به شیوه ای سودآور

به هر حال، یک معامله گر یا یک سرمایه گذار در بازارها حضور دارد، نه برای اینکه حق خود را ثابت کند، نه برای اینکه معامله را بالا ببرد، نه برای فرار، نه برای تغذیه نفس خود، بلکه برای به دست آوردن پول و این.

نکاتی که قبل از انجام معامله باید بدانیم : جایی است که یک فرآیند معاملاتی جامد با اصول اساسی تجارت می تواند یک معامله گر متعهد را جذب کند.

و . . .


این موضوع به صورت کامل و جامع داخل این پی دی اف توضیح داده شده ، لطفا تهیه و با دقت مطالعه کنید !!


برگرفته از : ۶-basic-trading-principles


به این مطلب امتیاز دهید :

Rate this [type]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه


هدایت | فال قهوه